سه شنبه 4 تیر 1398
banner-imagebanner-imagebanner-imagebanner-imagebanner-imagebanner-imagebanner-image

سیتی سنتر اکسین شمال

مجتمع تجاری - توریستی آمل

سیتی سنتر اکسین شمال در زمینی به زیربنای 22700 مترمربع شامل 4700 مترمربع مرکز تجاری (مرکز خرید) و 18000 مترمربع مجتمع تجاری - تفریحی در 5 فاز مختلف، در حال احداث می باشد. این مجموعه با هدف تامین نیازهای دوگانه منطقه ای (بومی) و مسافران عبوری در منطقه ای با پتانسیل بالا و ویژه شروع به احداث گردیده است. به همین دلیل این پروژه در دو بخش "تجاری" مجاور جاده هراز و بخش "مرکزی" شامل مرکز خرید، رستوران و فضای تفریحی-سرگرمی برنامه ریزی شده است. با طراحی و برنامه ریزی هایی که برای این پروژه عظیم در نظر گرفته شده است، امکان بهره برداری همزمان از چند عملکرد مستقر در طرح وجود دارد. ساختمان مرکزی این پروژه در 6 طبقه شامل یک طبقه زیرزمین با کاربری هایپر مارکت، طبقه همکف، اول و دوم شامل فضاهای تجاری بعنوان مرکز خرید، طبقه سوم شامل فضای سرگرمی (سالن بیلیارد و بولینگ) و طبقه چهارم بعنوان فودکورت احداث می گردد.

سازه این بنا با توجه به نوع کاربری طرح و نیاز به دهانه های بزرگ و فضای یکپارچه داخلی، از نوع سیستم سازه پیش تنیده می باشد که امکان ساخت دهانه هایی تا 25 متر را فراهم نموده است. سازه طراحی شده دارای توان مقاومت در برابر زلزله های شدید و مقاومت بالا در مقابل رطوبت و آب و هوای خاص شمال ایران می باشد.

در این پروژه علاوه بر فضای سبز بسیار زیبا در محوطه بیرونی مجتمع، امکاناتی نظیر پارکینگ هوشمند، سیستم تهویه پیشرفته، سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، باغ بام و ... نیز درنظر گرفته شده است. سیستم گرمایشی مجتمع از نوع موتورخانه مرکزی، فن کوئل و هواساز می باشد و سیستم سرمایش آن از نوع چیلر فن کوئل و هواساز است.

 

آدرس: مازندران، آمل، کیلومتر 4 جاده آمل به تهران.

 

جهت آشنایی با سازنده، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

>>>آقای دکتر حمید طاهری پور <<<

 

در حال حاضر تعداد محدودی از واحدهای سیتی سنتر اکسین شمال موجود می باشند که فقط اجاره داده می شوند و هیچکدام از آنها به فروش نمی رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت سیتی سنتر اکسین شمال با شماره های زیر تماس بگیرید:

09111273747

01144234406-8

                            

مشخصات

متراژ
22700 مترمربع
طبقه
6 طبقه
مساحت
22700 مترمربع
موقعیت
شرقی - غربی

امکانات

امکانات اولیه

آب
آب
برق
برق
گاز
گاز

امکانات جانبی

پارکینگ
پارکینگ
حیاط
حیاط
فضای سبز
فضای سبز

نوع کفپوش

کفپوش سرامیک
کفپوش سرامیک
کفپوش سنگ
کفپوش سنگ
کفپوش پارکت
کفپوش پارکت

امکانات رفاهی

آسانسور
آسانسور
پارکینگ ریموت دار
پارکینگ ریموت دار

امکانات ایمنی-امنیتی

دزدگیر
دزدگیر
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
درب ضد سرقت
درب ضد سرقت
سیستم اعلام آتش
سیستم اعلام آتش
سیستم اطفا حریق
سیستم اطفا حریق
نگهبانی 24 ساعته
نگهبانی 24 ساعته

نوع اسکلت ساختمان

اسکلت بتنی
اسکلت بتنی
17749

ارتباط با ما

آدرس: مازندران، آمل، بلوار طالقانی، جنب کوچه اداره مالیات، بین اباذر 31 و 33، طبقه سوم، انجمن  صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل.

پشتیبانی سایت: 44155126-011

 

           "لینک شبکه های اجتماعی ما"تماس با ما

تلگرام انبوه سازان